lat rus eng
russitemail
Marijas iela 21, 2 stāvs, P.O.T.C.P. 11:00 - 19:00, S 11:00 - 17:00, Sv - brīvs
Instagram

Mērogs 1/43

Kārtot pēc:
 
Ražotājs:
Skatīt kā:
ZIL-130 B1 Цемент. gab. 40.00 €
40.00 €
gab.
ZIL-130 АЦЖР Живая рыба. gab. 35.00 €
35.00 €
gab.
ZIL-MMZ-4502
AutoHistoria
ZIL-MMZ-4502. gab. 39.00 €
39.00 €
gab.
ЛИАЗ-677М городской, yellow
Советский Автобус
ЛИАЗ-677М городской, yellow. gab. 45.00 €
45.00 €
gab.
ZIL-157, khaki. gab. 40.00 €
40.00 €
gab.
ZIL-164, khaki. gab. 40.00 €
40.00 €
gab.
Fire truck AT-2 ZIL-157. gab. 40.00 €
40.00 €
gab.
GAZ-66, beige. gab. 70.00 €
70.00 €
gab.
T-34-85
SSM
T-34-85. gab. 75.00 €
75.00 €
gab.
T-54-1
SSM
T-54-1. gab. 75.00 €
75.00 €
gab.
GAZ-51A Milk. gab. 110.00 €
110.00 €
gab.
GAZ-53A AVV 3,6 water Tank. gab. 110.00 €
110.00 €
gab.
ZIL-130 ЗСК-10 Agriculture Feed. gab. 40.00 €
40.00 €
gab.
MAZ -5432 с полуприцепом. gab. 50.00 €
50.00 €
gab.
KAMAZ АЦ-3-40 (43502). gab. 60.00 €
60.00 €
gab.
KAMAZ АС-5-40 (43118). gab. 60.00 €
60.00 €
gab.
ZIL-130 АК-75В
AutoHistoria
ZIL-130 АК-75В. gab. 55.00 €
55.00 €
gab.
GAZ-52/53 ХЛЕБ, green. gab. 105.00 €
105.00 €
gab.
MAZ-200 AGVT, kit. gab. 35.00 €
35.00 €
gab.
ZIL-130 Почта России. gab. 35.00 €
35.00 €
gab.
ZIL-130 B1 Цемент. gab. 40.00 €
40.00 €
gab.
ZIL 157K, beige
AutoHistoria
ZIL 157K, beige. gab. 30.00 €
30.00 €
gab.
UAZ 450A Sanitar, green. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
RAF-2203 Olympic Spiele 1980 Moskow. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
Moskwitsch 400, beige. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
Magirus290D, orange dumper
PremiumClassixx
Magirus290D, orange dumper. gab. 65.00 €
65.00 €
gab.
Dodge D950, red/white Dumper. gab. 27.50 €
27.50 €
gab.
BMW M3 (E30) sport Evo., red. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
Ferrari 360 Modena 1999-2005 red. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
Ferrari F50 yellow
IXO Altaya
Ferrari F50 yellow. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
Fiat 615N Conzorzio 1953, green. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
Sd.Kfz. 251/1 Ausf.C Kursk 1942. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
Ferrari F40 red
IXO Altaya
Ferrari F40 red. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
Audi TT Coupe, black. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
URAL-375D Kung NVA
PremiumClassixx
URAL-375D Kung NVA. gab. 60.00 €
60.00 €
gab.
Lincoln Town Car 1996, USA Cab. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:DraugiemYoutube
DIRcms
©2014 scalemodels.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta