lat rus eng
russitemail
Marijas iela 21, 2 stāvs, P.O.T.C.P. 11:00 - 19:00, S 11:00 - 17:00, Sv - brīvs
Instagram

Mērogs 1/43

Kārtot pēc:
 
Ražotājs:
Skatīt kā:
ZIS-110 taxi
IXO Altaya
ZIS-110 taxi. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
MTZ T-16
IXO Altaya
MTZ T-16. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
BMW 507, black
IXO Altaya
BMW 507, black. gab. 15.00 €
15.00 €
gab.
Soviet TankT-34-76 1942. gab. 49.00 €
49.00 €
gab.
GAZ-52 AL-18 Tumbotino. gab. 70.00 €
70.00 €
gab.
APP-66 bus, kit. gab. 45.00 €
45.00 €
gab.
AS-38 military bus, kit. gab. 45.00 €
45.00 €
gab.
Ikarus-280, yellow
Советский Автобус
Ikarus-280, yellow. gab. 80.00 €
80.00 €
gab.
LAZ-695N bus "Orljonok"
Советский Автобус
LAZ-695N bus
60.00 €
gab.
ZIL-131 Fire Engine PNS-110
Наши Грузовики
ZIL-131 Fire Engine PNS-110. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
Refrigerator truck LuMZ-890B, ZIL-130
Наши Грузовики
Refrigerator truck LuMZ-890B, ZIL-130. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
Milk tanker G6-OTA-4,2 GAZ-3307
Наши Грузовики
Milk tanker G6-OTA-4,2 GAZ-3307. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
ZIS-150 flatbed truck, yellow-brown
Наши Грузовики
ZIS-150 flatbed truck, yellow-brown. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
Fire Engine UMP-350 ZIL-131
Наши Грузовики
Fire Engine UMP-350 ZIL-131. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
KRAZ-255B1 tractor truck, orange
Наши Грузовики
KRAZ-255B1 tractor truck, orange. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
NAMI-012 steam-powered truck, dark green
Наши Грузовики
NAMI-012 steam-powered truck, dark green. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
ZIL-130 AC-16 special airport truck
Наши Грузовики
ZIL-130 AC-16 special airport truck. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
URALZIS-355M ACPT-2,2
Наши Грузовики
URALZIS-355M ACPT-2,2. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
KAMAZ-5320 flatbed truck, orange-grey
Наши Грузовики
KAMAZ-5320 flatbed truck, orange-grey. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
GAZ-3308 flatbed truck with tent, khaki
Наши Грузовики
GAZ-3308 flatbed truck with tent, khaki. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
MAZ-205 AC-30 fire engine
Наши Грузовики
MAZ-205 AC-30 fire engine. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
KRAZ-257B1 flatbed truck, orange-grey
Наши Грузовики
KRAZ-257B1 flatbed truck, orange-grey. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
T-14 Armata
Наши Танки
T-14 Armata. gab. 22.00 €
22.00 €
gab.
ZIL-MMZ-555 dump truck, green/gray
Наши Грузовики
ZIL-MMZ-555 dump truck, green/gray. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
GAZ-3307 van truck Bread, blue-white
Наши Грузовики
GAZ-3307 van truck Bread, blue-white. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
GAZ-3309 flatbed truck with tent, khaki
Наши Грузовики
GAZ-3309 flatbed truck with tent, khaki. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
URAL-43202 flatbed truck, khaki
Наши Грузовики
URAL-43202 flatbed truck, khaki. gab. 20.00 €
20.00 €
gab.
ZIL-130 KO-002 1990. gab. 120.00 €
120.00 €
gab.
Bugatti 57 Galibier. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
Land Rover Range Rover sport. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
Tatra 603
WhiteBox
Tatra 603. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
Cadillac V16 LWB Imperial Sedan. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
Chevrolet Bel Air. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
Buick Riviera Coupe. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
Ford Taunus TC2 Brillant. gab. 25.00 €
25.00 €
gab.
Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:DraugiemYoutube
DIRcms
©2014 scalemodels.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta